+380 (044) 351-18-68

м. Київ, вул. Н. Василенка, 1, оф. 308;
+38 (044) 351-18-68; nvp@englerllc.com

Які зміни чекають на інклюзивну освіту в новому навчальному році?

Ко всем новостям Wednesday 24 July 2019 теги: Освіта

Діти з особливими освітніми потребами отримають більше можливостей для навчання у вишах та профтехах.

Трохи детальніше про те, як організувати інклюзивне навчання в закладах вищої та професійної освіти - ухвала Уряду від 10 липня 2019 року.

Цього року на підтримку осіб з особливими освітніми потребами в закладах профосвіти в держбюджеті вперше (!) було передбачено 24,8 млн гривень.
Для відкриття інклюзивної групи у виші чи профтеху особі з особливими освітніми потребами або її батькам потрібно звернутися до закладу із відповідною заявою. До неї треба додати документи, що підтверджують наявність ООП. На підставі цього керівник закладу повинен створити інклюзивну групу. Він також створює команду психолого-педагогічного супроводу чи спеціальний навчально-реабілітаційний підрозділ (для закладів вищої освіти).
Важливо, що в разі утворення інклюзивної групи керівник чи засновник закладу має виділити кошти на: приведення території, будівель і приміщень відповідно до вимог державних будівельних норм щодо інклюзивності, необхідні навчально-методичні матеріали, сучасні засоби навчання тощо.

А ще, днями компанія Google повідомила, що створила штучний інтелект, який допомагає людям з порушеннями мовлення вільно спілкуватися.
Алгоритм Parrotron здатний перетворювати те, що говорять люди з особливостями вимови, в зрозумілу синтезовану мову.

За словами Google, частота помилок нового ШІ становить всього 25%. Але компанія вже намагається зменшити цей відсоток. Чекаємо запуску такого додатку!

Ми поки не масштабів Google, але підтримуємо інклюзивну освіту. Наразі 7 сертифікованих практикуючих спеціалістів по роботі з дітьми з ООП постійно працюють над розробкою нових товарів. Наша гордість — 67 інклюзивних наборів, зараз це найбільша пропозиція власного виробництва в Україні (ТМ InterSchool).

Сподіваємось, новина була для вас цікавою.
Підтримуємо цікаву освіту без меж разом.

Ко всем новостям