+380 (044) 351-18-68

г. Киев, ул. Н. Василенка, 1, оф. 308;
+38 (044) ​351-18-68; nvp@englerllc.com

УКРАЇНСЬКІ «ЮНІ ЕЙНШТЕЙНИ» ПОДІЛЯТЬСЯ СЕКРЕТАМИ СВОГО УСПІХУ

Ко всем новостям Thursday 30 November 2017 теги: Образование

Cьогодні завершило свою роботу журі Всеукраїнського дистанційного конкурсу з цифрових вимірювань у шкільній освіті «Юний Ейнштейн-2017», ініційований ТОВ «НВП «ENGLER» та «Малою академією наук».

За умовами конкурсу шкільні команди (вчитель/вчителька та двоє учнів/учениць) мають провести за допомогою цифрового обладнання дослід/експеримент, зняти це на відео і вислати організаторам.


Компетентне Журі, яке очолює директор Fourier Education по Європейському регіону Вітал Бар Лев, відібрали кращі/креативніші роботи. Команди-переможці відвідають в рамках освітньої подорожі Ізраїль - країну, яка на сьогодні є одним із світових центрів сучасних цифрових освітніх технологій.

Інші призери та лауреати також завдяки партнерам Конкурсу отримають цінні призи та подарунки.

Нагородження переможців відбудеться під час науково-практичної конференції «Цифрові технології освіти в Україні» 8 грудня 2017 року в офісі партнера Конкурсу Microsoft-Україна.

Партнери Конкурсу:

ТОВ «Е-підручники», видавництво «Розумники», ТОВ «Навігатор», «Епсон Європа Б.В.», Fourier Education, Hewlett Packard inc Україна, Microsoft-Україна.

Положення про Конкурс, умови участі, склад Журі та Оргкомітету можна знайти на сторінці Конкурсу http://konkurs.engler.ua/, а також у соціальних мережах https://www.facebook.com/einsteinUA/.

Також на сторінці проекту в Facebook можна взяти участь у визначенні долі ще одного призу – в номінації «Глядацька симпатія».

#YoungEinstein2017

Ко всем новостям