+380 (044) 351-18-68

г. Киев, ул. Н. Василенка, 1, оф. 308;
+38 (044) ​351-18-68; nvp@englerllc.com

У школах Донеччини - встановлено обладнання рівня світових стандартів

Ко всем новостям Monday 28 August 2017 теги: Образование

-Головне, що вирізняє нову школу, це – насамперед, нове устаткування, - вважає директор ТОВ НВП “ЕНГЛЕР” Юрій Гречишкін. – Завдяки цьому обладнанню діти у донецьких школах матимуть такі ж умови для навчання, як і в кращих школах європейських столиць.

Всього компанія “ЕНГЛЕР” поставила обладнання в 21 опорну школу Донеччини, серед якого – 186 мультимедійних комплектів для природничо-математичних кабінетів, 19 кабінетів фізики, хімії та біології, 23 лінгафонні кабінети, - разом 900 ноутбуків та 622 персональних комп’ютерів, 320 інтерактивних проекторів тощо. Все обладнання вже готове до нового навчального року, додаткове сертифікаційне навчання викладачів (первинний інструктаж вже провели фахівці компаніі) відбудеться вже у вересні із залученням найкращих вітчизняних експертів у галузі STEM-освіти.

Цифрові лабораторії передових світових виробників та вітчизняні науково-методичні розробки дозволяють вчителю проводити усі практичні заняття із природничих дисциплін із використанням сучасних технологій і високоточних вимірювальних засобів, зростає інтерес учнів до навчання та якість сприйняття навчального матеріалу.

-Сучасний клас у школі формується навколо комп’ютера, до якого під’єднується цифровий вимірювальний комплекс,- говорить експерт Малої академії наук Ігор Чернецький.- Так у всьому світі. Це вимога часу – сучасна молода людина повинна вміти обробляти великі масиви інформації, яку би собі професію вона не обрала в майбутньому. Цифрові лабораторії дозволяють учням отримати такі навички із обробки масивів даних.

Випробувати роботу сучасного обладнання та знову сісти за парти змогли віце-прем’єр Геннадій Зубко (Часовоярська школа №7) та міністр освіти і науки Лілія Гриневич (Дружківська школа №17). Разом із школярами вони взяли участь в імпровізованому уроці з біології, досліджуючи особливості сприйняття світла людським організмом.

Додаткова інформація:

Цифрові лабораторії Einstein – сучасна освітня розробка компанії Fourier Education (Ізраїль) на основі провідних компаній світу (HP, Microsoft) та (для українського ринку) вітчизняних українізованих методичних розробок.

Дозволяє повністю забезпечити виконання лабораторних і практичних занять з фізики, біології, хімії та географії 7-11 класи. У 2014 році лінійка цифрових лабораторій Einstein була визнана кращим цифровим засобом навчання в світі (на щорічній виставці BETT у Лондоні).

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять. STEM (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics).

Більше про цифрові лабораторії Einstein - http://rozumniki.com/catalog/tovary/tsyfrova-bezdr...

Представництво у соцмережах - https://www.facebook.com/einsteinUA/

https://www.youtube.com/channel/UCf1HVnq7OrRnLtlda...

Останні події:

19 травня 2017 року

Відкриття цифрової лабораторії в Билбасівці ( Донецька область) –

Ко всем новостям