Опановувати природничі науки дітям у школах Полтавщини допомагатимуть сучасні інформаційні технології, адже цифрову лабораторію Einstein ™ вже встановили в Шишацькій школі ім. Вернадського і сьогодні місцеві вчителі тестують обладнання з представниками Науково-виробничого підприємствa «ENGLER» .
Обладнання Einstein ™ перетворює будь-який комп’ютер в наукову станцію. Наприклад, на уроках фізики з його допомогою можна вимірювати силу, вологість повітря та температуру. Отримані дані фізичних величин відразу відображаються на моніторах у вигляді графіків. Цифрова лабораторія дає змогу учням застосовувати на практиці теоретично набуті знання. Виміри та дослідження проводять, ж як у справжній лабораторії.
За кордоном інтерактивні дошки та цифрові лабораторії вже давно використовують під час навчання у школах. В Україні ж такі лише зараз набувають популярності.
- Класи, обладнані таким чином, вже давно стали традиційними для розвинутих країн, - відзначив представник Науково-виробничого підприємствa «ENGLER» Олег Іллєнко. – Тож ми вітаємо, що і школярі Полтавщини зможуть вивчати природничі дисципліни на такому сучасному обладнанні. Ми зробили для цього все від нас залежне – здійснили поставку обладнання для кабінетів фізики, хімії та біології. Цифрова лабораторія Einstein ™ - це комплексне рішеня на основі технологій FourierEducation(Ізраїль), Microsoft, HP(США) а також вітчизняний інтелектуальний продукт – україномовне програмне і методичне забезпечення класів.
У Полтавській області подібні цифрові лабораторії поки що в одиничних екземплярах встановлені у Кобеляцькому, Семенівському, Шишацькому та Рещетилівському районах. Загалом по Україні цифрову лабораторію Einstein ™ вмкористовують в навчальному процесі вже понад триста шкіл.
На урочистий «запуск» цифрової лабораторії Einstein ™ в Шишацькій школі ім. Вернадського завтра, 27 квітня, приїдуть поважні гості – і очільники облдержадміністрації, і Міністерства освіти і науки.
За матеріалами ТРК "Лтава"
Як отримати електрику... за допомогою лимону та Цифрової лабораторії
Friday 07 April 2017 теги: Образование
Як отримати електрику... за допомогою лимону та Цифрової лабораторії