+380 (044) 351-18-68

г. Киев, ул. Н. Василенка, 1, оф. 308;
+38 (044) ​351-18-68; nvp@englerllc.com

Цифрові пристрої - дітям

Ко всем новостям Wednesday 26 April 2017 теги: Образование

Опановувати природничі науки дітям у школах Полтавщини допомагатимуть сучасні інформаційні технології, адже цифрову лабораторію Einstein ™ вже встановили в Шишацькій школі ім. Вернадського і сьогодні місцеві вчителі тестують обладнання з представниками Науково-виробничого підприємствa «ENGLER» .

Обладнання Einstein ™ перетворює будь-який комп’ютер в наукову станцію. Наприклад, на уроках фізики з його допомогою можна вимірювати силу, вологість повітря та температуру. Отримані дані фізичних величин відразу відображаються на моніторах у вигляді графіків. Цифрова лабораторія дає змогу учням застосовувати на практиці теоретично набуті знання. Виміри та дослідження проводять, ж як у справжній лабораторії.

За кордоном інтерактивні дошки та цифрові лабораторії вже давно використовують під час навчання у школах. В Україні ж такі лише зараз набувають популярності.


- Класи, обладнані таким чином, вже давно стали традиційними для розвинутих країн, - відзначив представник Науково-виробничого підприємствa «ENGLER» Олег Іллєнко. – Тож ми вітаємо, що і школярі Полтавщини зможуть вивчати природничі дисципліни на такому сучасному обладнанні. Ми зробили для цього все від нас залежне – здійснили поставку обладнання для кабінетів фізики, хімії та біології. Цифрова лабораторія Einstein ™ - це комплексне рішеня на основі технологій Fourier Education (Ізраїль), Microsoft, HP (США) а також вітчизняний інтелектуальний продукт – україномовне програмне і методичне забезпечення класів.

У Полтавській області подібні цифрові лабораторії поки що в одиничних екземплярах встановлені у Кобеляцькому, Семенівському, Шишацькому та Рещетилівському районах. Загалом по Україні цифрову лабораторію Einstein ™ вмкористовують в навчальному процесі вже понад триста шкіл.

На урочистий «запуск» цифрової лабораторії Einstein ™ в Шишацькій школі ім. Вернадського завтра, 27 квітня, приїдуть поважні гості – і очільники облдержадміністрації, і Міністерства освіти і науки.

За матеріалами ТРК "Лтава"

Ко всем новостям