+380 (044) 351-18-68

г. Киев, ул. Н. Василенка, 1, оф. 308;
+38 (044) ​351-18-68; nvp@englerllc.com

Як отримати електрику... за допомогою лимону та Цифрової лабораторії

Ко всем новостям Friday 07 April 2017 теги: Образование

Сьогодні і завтра відвідувачі Мистецького Арсеналу зможуть побувати у шкільній лабораторії майбутнього


Виміряти пульс людини, визначити освітлення приміщення і загазованість навколишнього середовища, - ці та інші досліди зможуть поставити київські школярі за допомогою Цифрових лабораторій Einstein (тм). А усі бажаючі можуть побачити ці лабораторії «в роботі» від 15-ої до 16-ої години сьогодні, 7 квітня (експериментаріум із хімії) та завтра, 8 квітня (біологія) у Мистецькому Арсеналі (локація – Майстерня науки). Про значимість фестивалю свідчить хоча б візит Марини Порошенко у ці дні до Мистецького Арсеналу.


В рамках фестивалю «Арсенал ідей», котрий розпочався 5 квітня, на території «Майстерні науки» розгорнув свою діяльність шкільний клас, а насправді – повноцінна дослідницька наукова лабораторія. Особливий ажіотаж серед молодших відвідувачів викликав цифровий мікроскоп, а вчора, під час роботи школярів в лабораторії з фізики можна було побачити, як звичайний лимон здатний генерувати електричний струм для роботи невеличкої лампочки.


- За допомогою сучасного програмного забезпечення та вимірювальних приладів вдається перетворити звичайний шкільний клас у територію сучасних наукових експериментів, - говорить представник Малої академії наук Ігор Чернецький. – Всю технічну роботу і обчислення проводить комп’ютерна програма, вчителю залишається тільки зосередити дітей для критичного осмислення результатів та поглибленого вивчення предмету.


Цифрові лабораторії світового бренду освітніх технологій Einstein (тм) мають українізоване програмне забезпечення і повністю адаптовані для проведення лабораторних занять із фізики, хімії, біології та географії учнів 7-11 класів відповідно до вимог Міністерства науки та освіти України. На сьогодні біля 300 шкіл в Україні (у тому числі 15 – на Донеччині) укомплектовані цифровими лабораторіями Einstein (тм).


Ко всем новостям