+380 (044) 351-18-68

г. Киев, ул. Н. Василенка, 1, оф. 308;
+38 (044) ​351-18-68; nvp@englerllc.com

"Юний Ейнштейн" шукає талановиті шкільні команди винахідників!

Ко всем новостям Monday 10 July 2017 теги: Образование

З метою підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін; залучення учнів до науково-дослідницької діяльності та пошук креативних педагогів, зацікавлених в опануванні передових технологій навчання, пов’язаних із широким застосуванням цифрових вимірювальних комплексів, в рамках статутної діяльності, Національний Центр Мала академія наук України разом із НВП «Енглер» проводить у пілотний проект Всеукраїнський дистанційний конкурс з цифрових вимірювань у шкільній освіті «Юний Ейнштейн-2017». Дати проведення Конкурсу з 10 липня по 30 вересня 2017 року.

За умовами конкурсу шкільні команди (вчитель/вчителька та двоє учнів/учениць) мають провести за допомогою цифрового обладнання дослід/експеримент, зняти це на відео і вислати організаторам. Компетентне Журі, яке очолює директор Fourier Education по Європейському регіону Вітал Бар Лев, має відібрати кращі/креативніші роботи. Команди-переможці відвідають в рамках освітньої подорожі Ізраїль - країну, яка на сьогодні є одним із світових центрів сучасних цифрових освітніх технологій. Інші призери та лауреати також завдяки НВП "Енглер" отримають цінні призи та подарунки.

- Ми будемо вдячні усім вчителям та дітям за надіслані роботи, - відзначив директор НВП "Енглер" Михайло Каліткін. - У нас є величезний потенціал, ми хочемо допомогти нашим дітям його розкрити. Тож, юні Ейнштейни, - до роботи!


Ко всем новостям