+380 (044) 351-18-68

г. Киев, ул. Н. Василенка, 1, оф. 308;
+38 (044) ​351-18-68; nvp@englerllc.com

Компанія Енглер представила Україну на міжнародному освітньому ринку!

Ко всем новостям Thursday 18 April 2019 теги: Міжнародний досвід

Друзі, поспішаємо поділитися з вами подією, важливою як для компанії "Енглер", так і для всієї країни. Вперше українська компанія може представити власні напрацювання і знання в освітній сфері на міжнародній арені!

У середній школі №3 м. Щучино, р. Білорусь, 17 квітня відбувся республіканський навчальний семінар для вчителів фізики і хімії від фахівців НВП "Енглер" у рамках проекту "Модернізація системи утворення Республіки Білорусь".
Нагадаємо, компанія "НПП "Енглер''" здійснила поставку нових меблів і обладнання для 35 білоруських шкіл, кабінети оснащені сучасними цифровими вимірювальними комплексами ТМ "Einstein".

На заході були присутніми викладачі з обладнаних шкіл, фахівці головних управлінь освіти облвиконкомів, обласних інститутів розвитку освіти, експерти компанії "Енглер" і директор європейського регіонального представництва "Fourier Education" - Вітал Бар Лев. Нагадаємо, компанія "Fourier Education" є світовим лідером з технологій в області природно-наукової освіти і виробником інноваційної наукової цифрової вимірювальної лабораторії Einstein (ТМ). Пишаємося співпрацею з найкращими! :)

Експерти компанії "Енглер" Олександр Дорош і Ольга Ярухіна презентували методичні матеріали з фізики та хімії, розповіли про можливості устаткування Einstein. В процесі навчання відбувся практикум, в ході якого учасники змогли ознайомитися з роботою устаткування особисто.

Ось що про зустріч говорить Малищенко Павло Дмитрович - керівник групи реалізації проекту "Модернізація системи освіти Республіки Білорусь" всесвітнього банку Республіки Білорусь:

- Як Ви оцінюєте якість устаткування, що поступило?
- Якість устаткування оцінюється не лише по демонстрації на початку, а й по експлуатації надалі. Те, що сьогодні показали фахівці Енглер, викликає у нас позитивні емоції. Ми бачимо, що продемонстроване устаткування відповідає нашим очікуванням.

- Яка думка у Вас склалася про компанію Енглер в процесі співпраці?
- В нашому проекті це перша закупівля і перше постачання. Подібних проектів у Білорусі не було і досвіду проведення цих заходів теж не було. Скажу чесно - ми як замовники хвилювались, як піде процес постачання і налаштування обладнання.
Я хочу відмітити професіоналізм з боку компанії Енглер, відкритість, контактність. І реакція на труднощі була дуже швидкою і продуктивною. Незважаючи на ряд ризиків, які виникли під час постачання, ми зуміли їх чітко здолати і забезпечити в терміни постачання і налаштування устаткування.

Про розширення проекту.
У нас попереду ще закупівлі близько 50-ти класів фізики і 60-ти класів хімії. Окрім цього - кабінети біології і інформатики. Ми будемо раді серед учасників торгів бачити компанію.

Ми пишаємося цим досягненням і продовжуємо роботу з підвищення якості освіти в Україні і за її межами!

Ко всем новостям