+380 (044) 351-18-68

г. Киев, ул. Н. Василенка, 1, оф. 308;
+38 (044) ​351-18-68; nvp@englerllc.com

Перша опорна

Ко всем новостям Friday 19 May 2017 теги: Образование

Сьогодні, 19 травня, у Билбасівці Слов’янського району урочисто відкрили першу з 28 опорних шкіл Донеччини. Разом із тим, це сьома школа регіону, обладнана сучасними цифровими лабораторіями Einstein. Першими досліди за допомогою приладів Einstein провели із дітьми поважні гості - очільник Донецької області Павло Жебрівський, голова комітету Верховної Ради України з питань бюджету Андрій Павелко, народні депутати, урядовці.

– Діти, що сьогодні увійдуть у цю школу, матимуть усе найкраще, що є в Україні, – зазначив голова Комітету ВР з питань бюджету Андрій Павелко в ітнтерв’ю телеканалу "ДоТеБе".


- На цьому сучасному обладнанні цифрових лабораторій Einstein можна робити 90 відсотків лабораторних робіт з хімії, фізики, біології, - розповів Дмитро Філімонов, представник Fourier Education - компанії-розробника цифрових лабораторій. - Цифрова лабораторія вирівнює можливості дитини з Билбасівки та з лондонської школи, бо вони працюють на одному й тому ж, найкращому в світі обладнанні.


Наразі Билбасівська опорна школа I-III ступенів обладнана проекторами, інтерактивними дошками, комп’ютерами та ноутбуками і розрахована на навчання 520 учнів. На повну навчальну потужність школа вийде вже з нового навчального року.Фото Валерії Здибель

Ко всем новостям